Привітання з Днем працівників харчової промисловості

Дата: 17.10.2021 12:21

Фото без опису      Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

Виробництво харчових продуктів є однією з найперших умов життя людей і розвитку суспільства.

На Вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції харчування.

Ефективна робота підприємств галузі зумовлена, передусім, професіоналізмом працівників, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій

У цей святковий день, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть найщиріші слова подяки та шани за Вашу невтомну працю, за відповідальне ставлення до професійного обов’язку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного добробуту, миру та життєвих гараздів. Нехай кожен день приносить Вам нові здобутки і досягнення, а Ваше життя буде щасливим і радісним. Наснаги усім Вам та нових виробничих успіхів!

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради.