До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради та жителів Катеринопільської територіальної громади.

Дата: 19.10.2021 18:00

Фото без опису22 жовтня  о 09.00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться позачергова 12 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми "Соціальний хліб".

2.Про внесення змін до Програми надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021 рік.

3.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020  №2-14/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".

4.Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.12.2020 №1-20/VIII.

5.Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.02.2021 №3-18/VIII.

6.Про  внесення змін до рішення селищної ради від 08.12.2020  №1-17/VIII.

7.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  становленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

8.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9. Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

10.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Гегедош Жанні Андріївні.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) невитребувана земельна частка (пай).

12.Про надання дозволу Катеринопільській селищній раді на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Соборній, 33а в смт Катеринопіль.

13.Про внесення змін до рішень селищної ради від від 14.07.2021 №9-54/VIII  та  від 20.04.2021 №6-6/VIII.

14.Про припинення права користування земельними ділянками.

15.Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 37,8671 га виробничому кооперативу ″Будсервіс″.

16.Про надання дозволу Виробничому кооперативу ″Будсервіс″ на розроблення  розроблення проекту землеустрою  по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 9,0000 га.

17.Про внесення змін до договору оренди   землі від 30.12.2003 (зі змінами).

18.Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель на конкурентних засадах Катеринопільської селищної ради.

19.Про передачу в оренду частини адміністративної будівлі по вул. Семена Гризла, 12 в смт Катеринопіль.

20.Про надання згоди на прийняття з державної власності з балансу Звенигородської районної державної адміністрації у комунальну власність Катеринопільської територіальної громади на баланс Катеринопільської селищної ради транспортних засобів.

21.Про безоплатне прийняття частини комплексу будівель і споруд в смт Катеринопіль по вул. Соборна, 16 до комунальної власності Катеринопільської територіальної громади.

22.Про визнання такими, що втратили чинність, рішення селищної ради від 19.03.2021 №5-18/ VIII та від 26.05.2021 №8-14/ VIII.

23.Різне.

На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад, старости сіл Катеринопільської територіальної громади, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.