Вікіпедія запрошує долучитися до тижня української мови

Дата: 21.10.2021 17:53

Марафон зі створення і покращення в українській Вікіпедії статей на тему української мови триває в Україні з 11 жовтня до 1 листопада. Долучитися до “Тижня української мови” можуть усі охочі; потрібно лише бути зареєстрованими у Вікіпедії. Активні учасники й учасниці отримають призи та сувеніри від організаторів.

Цей марафон проходить у межах проєкту «Тематичний тиждень». Його співорганізаторами є громадська організація «Вікімедіа Україна» та Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП).

Мільйони українців звертаються до україномовної Вікіпедії за енциклопедичною інформацією про різноманітні аспекти життя. Одна із цих сфер — сама українська мова: історія її виникнення та розвитку, мовна термінологія, мовні дослідники та активісти, громадські ініціативи навколо нашої мови тощо.

Про те, як долучитися та умови участі, читайте тут.