Про ситуацію із захворюваністю на COVID-2019 у населених пунктах Катеринопільської територіальної громади

Дата: 23.10.2021 14:22

За повідомленням Дмитра Богославцева, завідувача Катеринопільським відділенням Звенигородського районного відділу державної установи « Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», станом на ранок 23.10.2021 року з початку поточного року по населеним пунктам Катеринопільської територіальної громади зареєстровано 690 осіб, в тому числі 55 дітей, із підтвердженим захворюванням COVID-2019 за ПЛР дослідженням та по швидких тестах на антиген SARS-CoV-2. З них, на сьогодні, хворіє 151 особа, з яких 13 хворих перебуває на стаціонарному лікуванні.
 За цей же період по територіальній громаді від коронавірусу зафіксовано 16 летальних випадків.

Інформація у розрізі населених пунктів Катеринопільської територіальної громади