28 жовтня - - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 11:20

Фото без описуШановні ветерани та жителі Катеринопільської територіальної громади!

Сьогодні, 28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників.

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім, хто захищав країну від фашистських загарбників. Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Дорогі ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Ви багато разів дивились в очі смерті, втрачали бойових друзів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі. Ваша воля до перемоги та сміливість знищили підступні наміри ворога.

Вічна пам'ять і слава та низький уклін всім – творцям Великої перемоги, хто боровся з ворогом на фронтах, на окупованій території, хто працював в тилу, за хоробрість та вагомий внесок в спільну перемогу над фашизмом. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на рідній землі.

Щиро дякуємо ветеранам Другої світової війни, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.

Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної енергії, довгих років життя, родинного затишку та благополуччя.

Пам’ятайте минуле.

Будьте гідними слави своїх батьків, дідів та прадідів!

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

Селищний голова Володимир Коваленко

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради