Про ситуацію із захворюваністю на COVID-2019 у населених пунктах Катеринопільської територіальної громади

Дата: 28.10.2021 15:27

За повідомленням Катеринопільського відділення Звенигородського районного відділу державної установи "Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" станом на 16:00 годину 27.10.2021 року в населених пунктах Катеринопільської територіальной громади всього зареєстровано із 01.01.2021 року 719 осіб, в тому числі 56 дітей віком до 17 років, із підтвердженим COVID-2019 по ПЛР дослідженням та по швидких тестах на антиген SARS-CoV-2. За цей же період зафіксовано 21 летальний випадок.

За повідомленням головного лікаря Катеринопільського ЦПМСД Олени Пироженко станом на 28.10.2021 року всього вакциновано першою дозою 4506 осіб, що становить 41,9 відсотків до загальної кількості дорослого населення громади, з них двома дозами щеплено -3305 осіб, що відповідно становить 30,7 відсотків. На даний час на стаціонарне лікування госпіталізовано 10 хворих, один з яких попередньо був вакцинований.

За весь період вакцинальної кампанії були випадки захворювання вакцинованих хворих на коронавірусну інфекцію, поодинокі з яких були із тяжким перебігом хвороби. Але відрадним було те, що серед таких хворих летальних випадків не зафіксовано.

По населених пунктах: