Привітання з Днем автомобіліста та дорожника України

Дата: 31.10.2021 07:22

Фото без описуШановні автомобілісти і дорожники, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника !

Це свято усіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, усіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства.

Ваша професійна діяльність має дуже важливе значення задля забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей. Своєю невтомною працею Ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашого рідного краю. Саме від стану доріг та Вашої злагодженої роботи залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, а також економічний розвиток Катеринопільської територіальної громади.

У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах.

Рівних доріг та мирного неба! Зі святом!

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради