«ГРАНТують» онлайн: в області стартував форум інститутів громадянського суспільства

Дата: 02.11.2021 08:08

Фото без опису

Всьоме «ГРАНТують зміни» на Черкащині, вдруге – в онлайні. На Черкащині розпочався дводенний форум інститутів громадянського суспільства. Він триватеми 1-2 листопада.

Долучитися може кожен охочий, адже захід проходить онлайн. Відкрив форум заступник очільника Чееркащини Роман Карманнік.

Фото без описуФото без описуФото без опису

– Вже всьоме ми об’єднуємо громадські неурядові організації, активістів та зацікавлених осіб на форумі «ГРАНТуємо зміни», і це стає чудовою традицією, – наголосив посадовець. – Минулоріч, через пандемію коронавірусу, вимушені були пере форматуватися в онлайн-варіант. Але й він показав свою життєздатність, зацікавленість людей в темах, яку порушуємо. Тема цьогорічного форуму «Соціальний капітал громад». Буде багато теоретичних знань та практичного досвіду. Тож вмикайтеся!

Серед спікерів представники міністерств, знані фахівці галузі. Переглянути форум можна тут або тут.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Нагадаємо, що форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни» започаткували в 2015 році ОДА спільно з активними громадськими організаціями Черкащини. Форум відбувається в межах Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області (2018-2020, 2021-2023) та обласної програми розвитку громадянського суспільства.

Структура Форуму:

• ярмарок громадських ініціатив;
  • виступи спікерів;
  • майстер-класи, тематичні семінари;
  • нагородження переможців ярмарку.

Теми, які вже розглядались під час попередніх форумів:

• Cтруктура та написання проектів
  • Якість проекту, історії успіху, та ключові фактори перемоги
  • Партнерство заради змін
  • Громадська участь: пробудження сили