До уваги мешканців та мисливців Катеринопільської територіальної громади повідомлення щодо відкриття сезону полювання!

Дата: 02.11.2021 16:33

Фото без опису Згідно з нормами Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та за повідомленням президента Катеринопільської РГО УТМР Станіслава Триліса, з 06 листопада 2021 року по 28 лютого 2022 року в мисливських угіддях, що знаходяться в адміністративних межах Катеринопільської територіальної громади, буде проводиться полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів.
Днями полювання визначені: суботи та неділі.
 Жителів територіальної громади просимо утриматися від походів до лісових масивів у дні полювання. А мисливцям наголошуємо на обов’язковому дотриманні строків полювання, правил протипожежної безпеки, правил техніки безпеки під час проведення полювання та профілактичних заходів щодо сказу, африканської чуми свиней та інших небезпечних хвороб.