Катеринопільська багатопрофільна лікарня вже має альтернативний вид опалення

Дата: 05.11.2021 20:12

Фото без опису Початок опалювального сезону із стрімким зростанням ціни на природній газ від 11 грн до 35-40 гривень за 1 куб м поставив під загрозу опалення Катеринопільської багатопрофільної лікарні. І тому, треба було шукати якнайшвидшого рішення по її обігріву. За ініціативою Катеринопільської селищної ради було вжито ряд невідкладних заходів щодо переведення котельні багатопрофільної лікарні на альтернативний вид опалення твердопаливним котлом. Підприємець, який залучивши свій інвестиційний ресурс, встановив твердопаливний котел та переобладнав теплові мережі котельні під нього. Також цей же підприємець зобов'язався забезпечити й роботу переобладнаної котельні та за ініціативою селищного голови зареєстрував у нашій громаді нове підприємство ТОВ «ТЕПЛОДЖЕРЕЛО», керівником якого є Денис Лупачов. Зовнішні інвестиції по переобладнанню котельні багатопрофільної лікарні та встановленню твердопаливного котла становлять 1075 тисяч гривень. Наразі підприємством ТОВ «ТЕПЛОДЖЕРЕЛО» завезено тверде паливо та розпочато опалювальний сезон у лікарні.