До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради та жителів Катеринопільської територіальної громади.

Дата: 09.11.2021 17:15

Фото без опису Відповідно до розпорядження селищного голови  від 09.11.2021 №101-р "Про  скликання тринадцятої чергової сесії селищної ради VIII скликання"  24 листопада о 09.00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться чергова тринадцята сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1. Про затвердження Стратегії розвитку територіальної громади на період 2021-2027 роки.

2.Про затвердження Плану реалізації Стратегії розвитку Катеринопільської територіальної громади на період 2021-2023 роки.

3.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Катеринопільської територіальної громади на 2021 рік.

4.Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та план-графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2022 рік.

5.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020  №2-14/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".

6.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

7.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  становленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

8.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9.Про припинення права користування земельними ділянками.

10.Про внесення змін до рішення сесії від 14.07.2021 №9-37/VIII.

11.Про внесення змін до договору оренди землі від 26.12.2008 (зі змінами) із фермерським господарством "Гончар О.А.".

12.Про хід виконання Програми протидії тероризму на території Катеринопільської територіальної громади на 2021-2025 роки.

13.Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости відповідного старостинського округу в Катеринопільській селищній територіальній громаді.

14.Про зміну найменування Пальчиківського закладу загальної середньої освіти.

15.Про передачу водопровідних мереж, споруд, інших об'єктів  водопостачання та відповідних технічних документацій деяких населених пунктів територіальної громади комунальному підприємству "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради.

16.Різне.

На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад, старости сіл Катеринопільської територіальної громади, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації.