Вакцинація є перепусткою до звичного життя навіть у «червоній» зоні, – Олександр Скічко

Дата: 09.11.2021 16:59

Із 12 листопада Черкащина переходить у «червону» зону. Про це на брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко. Таке рішення сьогодні ухвалено на позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС.

«Понад три дні поспіль ми маємо перевищення відразу по двох показниках, за якими кваліфікують «червону» зону: коефіцієнт виявлення випадків інфікування та рівень госпіталізації», – пояснив Олександр Скічко.

За умовами «червоної» зони в області буде заборонена робота:

• закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,
  • ТРЦ, кінотеатрів, театрів, інших закладів культури,
  • закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,
  • непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,
  • проведення масових заходів.

Однак голова Черкаської ОДА зауважив, що ці обмеження не застосовуватимуться, якщо всі працівники певного закладу та його відвідувачі будуть вакциновані.

«За досвідом інших регіонів, які вже в «червоній» зоні, очікуємо наплив людей у центрах вакцинації. Завчасно ми подовжили графік роботи найпопулярніших із них. Тому прошу це все врахувати. І таки скористатися можливістю вакцинуватися, не створюючи черги. Винятків ні для кого не буде. Лише вакцинація є перепусткою до звичного життя і вашим захистом від тяжкого перебігу хвороби», – сказав Олександр Скічко.

ДОВІДКОВО:

Завантаженість ліжок по області – 54,4%, по Черкасах – 75,6%.

Завершили курс вакцинації – майже 272 тисячі жителів (28% від усіх жителів області).

На сьогодні в Черкаській області на лікуванні перебуває – 14 623 особи, з яких: амбулаторно лікується – 13 567, стаціонарно  лікується – 1 056.