«Водії можуть сповна протестувати нове покриття», – Олександр Скічко про ремонт дороги в Катеринополі

Дата: 11.11.2021 10:23

Фото без опису

На в’їзді в Катеринопіль із боку Єрок капітально поремонтували ділянку дороги загального користування державного значення Т-24-11 /Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка/. Це один із об’єктів програми Президента «Велике Будівництво».

Роботи розпочалися із середини жовтня. Тоді дорожники фрезерували старе покриття та облаштовували узбіччя. Наразі на в’їзді в Катеринопіль поклали асфальтне покриття.

«У ремонт цієї дороги мало хто вірив. А тепер водії вже можуть сповна протестувати нове покриття. Бездоріжжя, на яке мені неодноразово скаржились місцеві жителі, лишилось у минулому»,  сказав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Нагадаємо, цьогоріч у межах програми Президента «Велике Будівництво» на Черкащині відремонтують майже 360 км доріг.