Працівників культури привітали з професійним святом

Дата: 11.11.2021 19:07

З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстерності народного мистецтва в Катеринопільському будинку культури відбулися святкові заходи, участь в яких взяли селищний голова Володимир Коваленко, голова Звенигородської РДА Юрій Піковський, депутат Черкаської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко та працівники будинків культури Катеринопільської територіальної громади. Вітаючи працівників культури з професійним святом, кожен з поважних гостей провів нагородження найкращих працівників у галузі культури.Олександр Коваленко вручив директору Катеринопільського будинку культури Юлії Пономаренко Почесну грамоту Черкаської обласної ради та режисеру і керівнику аматорського колективу "Етюд" цього ж закладу Ірині Засунько Почесну грамоту Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації.

Юрій Піковський вручив грамоти Звенигородської районної державної адміністрації: керівнику народного аматорського жіночого вокального ансамблю "Ностальгія" Галині Кравченко, керівнику народного оркестру народних інструментів Миколі Молокову, керівнику народного аматорського чоловічого вокального ансамблю "Калниболотський курінь" Василю Сафтенко, керівнику народного аматорського фольклорного ансамблю "Поточаночка" Тамарі Дудченко, керівнику аматорського колективу "Тікич" Альоні Чорногор та керівнику аматорського колективу "Театр світла" Віталію Пономаренко.

Володимир Коваленко вручив Грамоти Катеринопільської селищної ради: концертмейстеру Катеринопільського будинку культури Сергію Назаратію, керівнику аматорського фольклорного ансамблю "Любисток" Кайтанівського сільського будинку культури Любов Костюшко, керівнику аматорського фольклорного ансамблю "Червона калина" Ромейківського сільського клубу –філії Людмилі Фартух, керівнику аматорського фольклорного ансамблю "Журавка" Гуляйпільського сільського клубу –філії Наталії Міненко, завідувачу Петраківським сільським будинком культури - філією Зої Стеценко, завідувачу Стійківським сільським будинком культури – філією Наталії Студінській, завідувачу Шостаківським сільським будинком культури – філією Віктору Гавришу та завідувачу Гончариським сільським будинком культури – філією Леоніду Осадчому.

Під час урочистих заходів проходив концерт. який завдавав святкового настрою присутнім.