На Звенигородщині відбулася комісія ТЕБ та НС

Дата: 12.11.2021 11:30

Фото без опису11 листопада відбулася районна комісія ТЕБ та НС при Звенигородській райдержадміністрації під головуванням очільника району Юрія Піковського.

На порядку денному обговорювали питання про запобігання поширенню на території Звенигородського району, гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та заходи щодо посилення протиепідемічних обмежувальних заходів із недопущення поширення її на території району.

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України  від 09.12.2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходівФото без опису з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", зі змінами,  рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.11.2021 та рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.11.2021 № 24 ухвалила:

• встановити з 00 год. 00 хв. 12.11.2021 "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Звенигородського району;
  • запровадити на території Звенигородського району обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Більше інформації про обмеження, які передбачає 2021 "червоний" рівень епідемічної небезпеки,  - за поcиланнями: