До уваги жителів та гостей Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 16.11.2021 17:05

Фото без опису

Нагадуємо, що з 12 листопада в Черкаській області встановлено "червоний" рівень епіднебезпеки, згідно рішення Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 09.11.2021 № 44. А тому, враховуючи зазначене рішення та прийняте на засіданні  комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради рішення від 11.11.2021 №17, на території Катеринопільської територіальної громади під час "червоного" рівня епіднебезпеки зберігаються всі попередні обмеження та забороняється:

-робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

-робота розважальних закладів, тощо,

-робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

-робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів,

-проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

-робота закладів культури.

Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на всіх рівнях не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Фото без опису