Про стан захворюваності на COVID-19 в Катеринопільській громаді

Дата: 19.11.2021 08:36

За повідомленням Катеринопільського відділення Звенигородського районного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" та згідно інформування про госпіталізацію хворих на COVID-2019 від КНП «Катеринопільська ЦПМСД», КНП «Єрківська амбулаторія ЗПСМ» Єрківської селищної ради, КНП «Центр ПМСД» Мокрокалигірської сільської ради, проводиться реєстрація випадків одужання, смерті та госпіталізації в системі ЕЛІСЗ. Станом на 08.00 годину 18.11.2021 року на території трьох територіальних громад колишнього Катеринопільського району всього зареєстровано 1381 осіб із підтвердженим COVID-2019 по ПЛР дослідженням та по швидких тестах на антиген SARS-CoV-2 ( із 01.01.2021 року), з них 111 дітей віком до 17 років. Одужало з початку поточного року 1067 осіб. На стаціонарному лікуванні перебуває 13 хворих та 301 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні. Летальних випадків за цей же період зареєстровано 36, серед них 20 жінок та 16 чоловіків.

Пунктами вакцинації КНП «Катеринопільська ЦПМСД», щоденно проводяться щеплення. Вже вакциновано 5704 мешканців Катеринопільської територіальної громади, що становить 53 відсотків до кількості дорослого населення. З них 3844 осіб вакциновані першою дозою вакцини, що відповідно становить 36 відсотків.

Щодо ситуації із захворюванням на COVID-2019 по населених пунктах Катеринопільської селищної територіальної громади можна ознайомитися нижче.