Привітання народного депутата Андрія Стріхарського з Днем працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 19:20

Шановні аграрії!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівника сільського господарства!

Загальновідомо, що Україна багата на родючі землі, чорнозем. Проте саме ваші руки та ваша нелегка праця на цих ґрунтах щороку створюють урожайне диво.

Завдяки вам не тільки українці можуть насолоджуватись гастрономічним різномаїттям, а й інші країни світу, куди експортується наша смачна та якісна продукція сільськогосподарського виробництва.

Завдяки вам Україна зміцнює промислові позиції на світовій арені, а з нею продовольча безпека та економічний розвиток країни.

Щиро бажаю, щоб любов до рідної землі, той поклик серця до роботи на власних господарствах ніколи не згасли. Злагоди у родинах, невичерпної наснаги та щедрих врожаїв, шановні працівники!