У селищі Катеринопіль проводяться ремонтні роботи з відновлення освітлення вулиць

Дата: 24.11.2021 20:03

Фото без опису З приближенням зими світловий день зменшується і актуальність вуличного освітлення в темну пору доби стає очевидною. Так, за кошти місцевого бюджету, відповідальними працівникам селищної ради проведено реконструкцію мережі зовнішнього освітлення вулиць Комарова, Лісової, провулку Лісового, вулиці Івана Франка та провулку Івана Франка від ЗТП-283 у селищі Катеринопіль.

З метою покращення безпеки дорожнього руху на вулицях селища відновлено освітлення частини лінії, протяжністю 250 м. на перехресті вулиць Соборної, Вільного Козацтва Фото без описута Сергія Єфремова.

А для зручності жителів Катеринополя,

відновлено мережі зовнішнього освітлення до джерела "Студінка", а також розчищено та упорядковано прилеглу до нього територію.

Ремонтні роботи з освітлення вулиць селища продовжуватимуться і надалі.