Привітання з Днем працівників прокуратури України

Дата: 01.12.2021 12:03

Шановні ветерани та працівники органів прокуратури!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників прокуратури України !

Діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави. Від Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод.

Переконані, що служіння Закону було, є і надалі залишатиметься Вашим головним життєвим принципом, а знання, досвід, високі людські якості слугуватимуть утвердженню України як правової держави.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень.Нехай кожен Ваш день примножується мудрими рішеннями, приносить позитивний результат і зміцнює довіру людей.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради