Під головуванням селищного голови Володимира Коваленка відбулась нарада щодо відновлення у Вікненській гімназії можливості здобуття повної загальної середньої освіти (10-11 класи)

Дата: 03.12.2021 16:25

Фото без опису 1 грудня у селищній раді під головуванням селищного голови Володимира Коваленка відбулася нарада за участю батьків учнів 9 класу Вікнинської гімназії, директора гімназії Василя Кураша, заступника селищного голови Ірини Міненко, начальника відділу освіти, молоді та спорту Володимира Химича, старости села Вікнине Юрія Батори, на якій батьки піднімали питання щодо відновлення у закладі освіти підрозділу, який забезпечує здобуФото без описуття повної загальної середньої освіти (10-11 класи). За її результатами, зважаючи на неможливість вирішення цього питання позитивно з огляду на зміни в чинному законодавстві та дефіцит бюджетних коштів, учасники зборів дійшли згоди щодо необхідності забезпечення підвезенням дітей на навчання до одного із закладів освіти Катеринополя. Такий варіант вирішення питання відповідає вимогам законодавства про освіту у частині забезпечення територіальної доступності здобуття освіти.