3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 12:22

Фото без описуШановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.

Дякуємо всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя. Хай негаразди обходять Ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

З повагою,

Селищний голова Володимир КОВАЛЕНКО,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради