Привітання з Днем працівників статистики

Дата: 04.12.2021 21:59

На зображенні може бути: текстШановні ветерани та працівники органів державної статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівників статистики!

Важко уявити життя без органів державної статистики, які роблять вагомий вклад у соціально-економічний розвиток нашої держави. Саме Ви, збираючи, опрацьовуючи, зберігаючи та аналізуючи статистичну інформацію, даєте можливість розробляти перспективні плани, програми для розвитку усіх галузей життя.

На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві, і не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні.

Високий професіоналізм працівників статистики та їх відданість справі є надійною гарантією своєчасного надходження достовірної інформації до користувачів.

У день професійного свята висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, великого особистого щастя і нових успіхів.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради