Привітання селищного голови Володимира Коваленка з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 11:40

Фото без опису

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, члени виконавчого комітету, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди свята - Дня місцевого самоврядування!

Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.

І саме завдяки злагодженій, наполегливій та самовідданій праці працівників органів місцевого самоврядування відбуваються позитивні зрушення в соціально-економічному житті не лише села, селища, міста, а й всієї держави.

У цей святковий день висловлюю щиру вдячність депутатам усіх рівнів, членам виконавчого комітету, працівникам органів місцевого самоврядування за самовідданість, професіоналізм, відповідальність, чуйність та наполегливість у праці в непростих умовах сьогодення.

Особливі слова подяки нашим ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

А також дякую усім жителям громади за любов до рідного краю, за самовіддану щоденну працю та високу активність у громадському житті нашої територіальної громади.

Від щирого серця бажаю усім міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля розквіту і добробуту нашої Катеринопільської громади.

Зі святом!

З повагою,

Селищний голова                                                               Володимир КОВАЛЕНКО