„Ми - проти насильства” (ВІДЕО)

Дата: 08.12.2021 16:18

В рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Нацсоцслужбою створено відеоролик „Ми - проти насильства”.

Щороку в Україні  проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» була започаткована у 1991 році, датою початку було обрано 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок, а датою  завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час проведення акції приділяється питанням домашнього насилля та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.