Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Петраківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Дата: 10.12.2021 15:36

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Петраківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Петраківка та Стійкове.

Місце проведення громадського обговорення: вулиці, провулки та інші громадські місця  населених пунктів Петраківка та Стійкове.

Час громадського обговорення: протягом 1-го дня по кожному населеному пункту  Петраківського старостинського округу з 9:00 до 17:00 год: с.Петраківка 17.12.2021, с.Стійкове 20.12.2021.

На громадське обговорення вноситься  кандидатура на посаду старости Петраківського старостинського округу  Соколюка Володимира Леонідовича, 22.04.1969 року народження, громадянина України, освіта вища, місце роботи - Катеринопільська селищна рада,  проживає в с.Петраківка Звенигородського району Черкаської області.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Порядку проведення  громадського обговорення кандидатури старости відповідного старостинського округу в  Катеринопільській  селищній  територіальній  громаді, затвердженого  рішенням Катеринопільської селищної ради від 23.11.2021  № 13-27/VIII.

Склад робочої групи з організації та проведення громадського обговорення визначений розпорядженням селищного голови від 10.12.2021 №118-р ″Про утворення робочих груп  для  організації проведення  громадського  обговорення кандидатур  старост старостинських  округів     Катеринопільської  селищної  територіальної  громади″.