Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Гуляйпільського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Дата: 10.12.2021 15:37

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Гуляйпільського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Бродецьке, Гуляйполе, Шостакове.

Місце проведення громадського обговорення: вулиці, провулки та інші громадські місця  населених пунктів Бродецьке, Гуляйполе та Шостакове.

Час громадського обговорення: протягом 1-го дня по кожному населеному пункту  Гуляйпільського старостинського округу з 9:00-17:00 год: с. Бродецьке 16.12.2021, с. Гуляйполе 17.12.2021, с. Шостакове 20.12.2021.

На громадське обговорення вноситься  кандидатура на посаду старости Гуляйпільського старостинського округу Піщаного Миколи Петровича, 17.04.1967  року народження, громадянина України, освіта середня спеціальна, місце роботи - Катеринопільська селищна рада,  проживає в с.Шостакове Звенигородського району Черкаської області.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Порядку проведення  громадського обговорення кандидатури старости відповідного старостинського округу в  Катеринопільській  селищній  територіальній  громаді, затвердженого  рішенням Катеринопільської селищної ради від 23.11.2021  № 13-27/VIII.

Склад робочої групи з організації та проведення громадського обговорення визначений розпорядженням селищного голови від 10.12.2021 №118-р ″Про утворення робочих груп  для  організації проведення  громадського  обговорення кандидатур  старост старостинських  округів     Катеринопільської  селищної  територіальної  громади″.