Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Лисичобалківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Дата: 10.12.2021 15:39

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Лисичобалківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Лисича Балка, Потоки, Кобилянка.

Місце проведення громадського обговорення: вулиці, провулки та інші громадські місця  населених пунктів Лисича Балка, Потоки, Кобилянка.

Час громадського обговорення: протягом 1-го дня по кожному населеному пункту  Лисичобалківського  старостинського округу з 9:00-17:00 год: с. Кобилянка 16.12.2021, с.  Потоки 17.12.2021, с. Лисича Балка 20.12.2021.

На громадське обговорення вноситься  кандидатура на посаду старости Лисичобалківського старостинського округу Дашівця Едуарда Валентиновича, 18.11.1959 року народження, громадянина України, освіта вища, місце роботи - Катеринопільська селищна рада,  проживає в с.Лисича Балка Звенигородського району Черкаської області.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Порядку проведення  громадського обговорення кандидатури старости відповідного старостинського округу в  Катеринопільській  селищній  територіальній  громаді, затвердженого  рішенням Катеринопільської селищної ради від 23.11.2021  № 13-27/VIII.

Склад робочої групи з організації та проведення громадського обговорення визначений розпорядженням селищного голови від 10.12.2021 №118-р ″Про утворення робочих груп  для  організації проведення  громадського  обговорення кандидатур  старост старостинських  округів     Катеринопільської  селищної  територіальної  громади″.