У селищі Катеринопіль вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 15:08

Фото без опису Селищний голова Володимир Коваленко разом з працівниками Катеринопільської селищної ради та місцевими рятувальниками зібралися біля пам’ятника односельцям, життя яких обірвала Чорнобильська трагедія для вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Саме цього дня, 14 грудня 1986 року завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком, який перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища.

В знак глибокої вдячності всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника.