Привітання з Днем працівників суду

Дата: 15.12.2021 10:02

Фото без опису                            Шановні ветерани та працівники суду!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

У період стрімких змін у житті нашого суспільства працівники судової гілки влади  з гідністю несуть своє високе звання, залишаючись гарантом захисту прав, свобод та інтересів громадян. Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від Вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Адже саме від Вашого професіоналізму залежить справедливість винесених рішень, а відтак і віра людей в закон.

З нагоди професійного свята  бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя, мирного неба, вірного служіння ідеалам добра і справедливості. Нехай у Ваших родинах завжди буде достаток, у серцях – доброта і милосердя, у справах – успіхи і мудрість.

З повагою,
Селищний голова   Володимир Коваленко,
виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради