Привітання з Днем працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2021 10:30

Фото без опису    Шановні ветерани та працівники державної виконавчої служби!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби !

Це свято людей, які в непростих сучасних умовах забезпечують реальну дію правових норм із застосуванням заходів примусового виконання, санкціонованих державою. Саме Вам щодня доводиться виконувати судові рішення, а отже, від правильності та законності Ваших дій залежить поновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян, зростання довіри до правосуддя в цілому.

Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права.

Тож нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні довірою і повагою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, оскільки виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує від Вас високої професійної відповідальності та моральних чеснот.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невичерпної енергії, професійних успіхів у справі служіння закону та громадянам.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради