Привітання з Днем адвокатури

Дата: 19.12.2021 11:20

Фото без описуШановні адвокати!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем адвокатури!

Cучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура. Професія адвоката вважається однією з найбільш важливих і затребуваних.

Принциповість, відповідальність, справедливість, цілеспрямованість та наполегливість допомагають Вам успішно відстоювати конституційні права і свободи громадян.

Переконані, що Ваші зусилля як високоосвічених та незалежних фахівців, які дбають про честь і гідність своєї професії, будуть винагороджені повагою і довірою громадян.

У цей святковий день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної життєвої енергії, оптимізму, родинного затишку, добробуту, професійних успіхів та яскравих перемог!

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради