Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости Гуляйпільського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Дата: 21.12.2021 14:15

Катеринопільська селищна рада провела  громадське обговорення кандидатури старости Гуляйпільського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Бродецьке, Гуляйполе та Шостакове.

Громадське  обговорення проводилось робочою групою,  визначеною розпорядженням селищного голови від 10.12.2021 №118-р ″Про утворення робочих груп  для  організації проведення  громадського  обговорення кандидатур  старост старостинських  округів     Катеринопільської  селищної  територіальної  громади″ по вулицях, провулках та інших громадських місцях сіл Бродецьке, Гуляйполе та Шостакове з 16.12.2021 по  20.12.2021.

На громадське обговорення виносилась  кандидатура на посаду старости Гуляйпільського старостинського округу Піщаного Миколи Петровича, 17.04.1967 року народження, громадянина України, освіта середня спеціальна, місце роботи - Катеринопільська селищна рада,  проживає в с.Шостакове Звенигородського району Черкаської області.

За результатами громадського обговорення встановлено:

• кількість жителів Гуляйпільського старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах – 1003 осіб;
  • загальна кількість учасників громадського обговорення, внесених до списку на підтримку кандидатури старости – 248 осіб;
  • кількість учасників, підписи яких враховано при встановлені результатів – 248 осіб;
  • мінімальна кількість голосів необхідна для отримання підтримки кандидатури старости – 201 осіб.

Отже, кандидатура на посаду старости Гуляйпільського старостинського округу Піщаного Миколи Петровича, була підтримана 248 жителями сіл Бродецьке, Гуляйполе та Шостакове, що становить більше 20 відсотків від загальної кількості жителів цього старостинського округу та вважається погодженою. Тому, робоча група  пропонує селищному голові внести її на затвердження Катеринопільської селищної ради.