Реалізацію проекту «Шкільна екотеплиця – як дослідницька лабораторія для учнів» завершено.

Дата: 24.12.2021 17:15

Фото без опису

24 грудня 2021 року, у Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №2 відбулося урочисте завершення реалізації проекту «Шкільна екотеплиця – як дослідницька лабораторія для учнів», в якому  заклад здобув перемогу в цьогорічному Всеукраїнському конкурсі мікрогрантів «Час діяти, Україно!», який ініціював Благодійний фонд «МХП-Громаді» за підтримки Катеринопільської селищної ради, яка виступила надійним партнером та співфінансувала його реалізацію.

На захід завітали: менеджер соціальних проектів в Черкаській області від Благодійного фонду «МХП-Громаді»  Ірина Петренко, керівник напрямку соціального розвитку фонду Анна Тарасевич, селищний голова Володимир  Коваленко, депутат Черкаської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання Черкащани  Олександр Коваленко, який вручив сертифікат на 5000 гривень, начальник відділу комунікації, зовнішніх зв’язків проектної роботи апарату селищної ради та її виконавчого комітету  Ніна Бабушко, начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради  Володимир Химич, директор виробничого підрозділу «Катеринопіль ТОВ НВФ «Урожай» - Микола Вовкотруб, головний редактор газети «Катеринопільський вісник» Валентина Вовкотруб, учні та вчителі закладу.

В кінці заходу Анна Тарасевич нагородила Гудзенко Кіру, Лахманюк Надію, Мангул Діану, Теліженка Назара та Удоденка Назара – сертифікатами за участь у проекті «Кінематографічні майстер-класи Grandparents очима дітей”

На власному прикладі переконалися, що якщо є ініціатива, то поряд завжди знайдуться люди , які підтримають і допоможуть . Час діяти…