До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради та жителів Катеринопільської територіальної громади

Дата: 13.01.2022 16:49

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови від 10.01.2022 №8-р "Про   скликання шістнадцятої чергової сесії селищної ради VIII скликання" 25 січня 2022 року о 09.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської селищної ради, що розташоване за адресою: вул. Соборна, 12, відбудеться чергова 16 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1.Про затвердження  Програми організації та фінансування громадських робіт  на  2022 рік.

2.Про затвердження Програми з інфекційного контролю в комунальному некомерційному підприємстві "Катеринопільська багатопрофільна лікарня" на 2022-2024 роки.

3.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Катеринопільської  селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

4.Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2021  №15-10/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2022 рік".

5.Про затвердження технічних документацій  із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок.

6.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню)  меж земельних ділянок та проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

7.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

8.Про   відмову у наданні  дозволів  на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9.Про внесення змін до рішень селищної ради.

10.Про припинення договору оренди землі укладеного з ФГ "Брод".

11.Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.10.2021 № 12-21/VІІІ "Про безоплатне прийняття частини комплексу будівель і споруд в смт Катеринопіль по вул.Соборна, 16 до комунальної власності Катеринопільської територіальної громади".

12.Різне.

На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації, жителі селища.