Привітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя

Дата: 14.01.2022 08:00

Фото без описуШановні жителі та гості Катеринопільської територіальної громади!

Прийміть  найщиріші вітання зі Старим Новим роком та Днем Святого Василя!

Ці свята мають особливе значення, бо символізують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали заради добробуту у наших родинах, всієї громади, а також народження нового часу, нових надій і сподівань на майбутнє.
    Від усієї душі зичимо Вам великого  щастя, міцного здоров'я, благополуччя,земних радощів та життєвих гараздів.
  Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться благополуччям , сміхом дітей та онуків, а Новий рік прийде до Вас лише з радістю, додасть сил, натхнення й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.
    Хай сіється добро, щастя, здоров’я у кожній родині, у кожній оселі  Катеринопільської громади!

З повагою,
   Селищний голова   Володимир Коваленко,
    виконавчий комітет  та депутатський корпус селищної ради