Про стан вакцинації у Катеринопільській територіальній громаді

Дата: 17.01.2022 17:00

Фото без опису За інформацією Катеринопільського центру первинної медико-санітарної допомоги щодо стану щеплення від коронавірусу (COVID-19) жителів Катеринопільської територіальної громади станом на 17 січня 2022 року з початку вакцинальної кампанії всього вакциновано І-дозою 6818 осіб, що становить 63,3 відсотків дорослого населення та ІІ- дозою 6296 осіб, що відповідно становить 58,5 відсотків, ІІІ- дозою 55 осіб, що відповідно становить 0,5 відсотка.

Зауважимо, що в Україні розпочинається нова, четверта хвиля коронавірусу з більш агресивнішим штамом "Омікрон". Медики застерігають щодо пікових показників COVID-захворюваності вже у лютому-березні цього року та закликають населення вакцинуватися.