Відбулась робоча зустріч щодо напрацювання ідей для написання проектів на отримання грантів у 2022 році

Дата: 18.01.2022 15:28

В Катеринопільській селищній раді провели робочу зустріч з старостами старостинських округів та представниками комунальних закладів охорони здоров'я, освіти, культури по напрацюванню ідей для написання проектів на отримання грантів у 2022 році. Головною метою зустрічі було стимулювання всіх до написання грантових проектів, які є дієвим інструментом та можливістю залучення додаткових коштів для вирішення проблем та розвитку територіальної громади. Сподіваємось, що вже цього року якість та кількість поданих заявок на участь у конкурсах від нашої територіальної громади збільшиться, що дасть більші шанси на їх перемогу!