Привітання з Хрещенням Господнім

Дата: 18.01.2022 16:11

Фото без опису Шановні жителі та гості Катеринопільської територіальної громади!

19 січня відзначається одна з найвеличніших релігійних дат - Хрещення Господнє, яка завершує цикл новорічно – різдвяних свят! Це свято в народі ще називають - Водохрищем. Тисячі років тому Ісус зробив в цей день обряд хрещення в святих водах річки Йордан.
   Свято Хрещення Господнього завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.
       З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життя радістю, світлом та добром.
       У це світле свято, щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, родинного затишку та тепла. Нехай цілюща йорданська вода очистить Вас від негараздів і випробувань, наповнить невичерпною життєвою енергією, додасть наснаги та віри у краще майбутнє рідного краю .

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!
Христос Хрещається!

З повагою,
Селищний голова    Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради