Відбулась постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища

Дата: 19.01.2022 08:03

В рамках підготовки до пленарного засідання чергової 16 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища провела засідання. В ході якого розглянули ряд земельних питань. Зокрема, про затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволів та відмову в наданні дозволів на розроблення проектів відведення земельних ділянок, про внесення змін до діючих договорів оренди землі та розглянули ряд інших клопотань.

Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Всього впродовж засідання члени комісії розглянули 22 проекти рішень та прийняли по них відповідні висновки і рекомендації щодо їх винесення на розгляд чергової сесії селищної ради.