До уваги роботодавців!

Дата: 28.01.2022 14:06

Фото без описуУ зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшується і розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Відтак, у 2022 році розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства становить:

- для дозволів, що видаються на строк від одного до трьох років або їх дія продовжується на такий строк – 14886 грн;

- для дозволів, що видаються на строк від шести місяців до одного року включно або їх дія продовжується на такий строк – 9924 грн;

- для дозволів, що видаються на строк до шести місяців або їх дія продовжується на такий строк – 4962 грн.

Розмір мінімальної заробітної плати станом на 1 січня 2022 року становить – 6500 грн, а з жовтня 2022 року— 6700 грн.

Консультацію та роз'яснення з питань надання дозволів на застосування праці іноземців можна отримати  у адміністратора Катеринопільської районної філії за адресою: смт Катеринопіль, вул. Соборна, 55а, телефони (04742)30104, 30064.

#Катеринопіль #служба_зайнятості #роботодавці #праця_іноземці