Оголошення про земельні торги

Дата: 31.01.2022 17:35

Катеринопільська селищна рада Звенигопродського району Черкаської області  оголошує земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 14,0000 га з кадастровим номером 7122286000:03:002:0027 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (рілля),  яка розташована в межах території Катеринопільської територіальної громади за межами населеного пункту села Потоки Звенигородського району Черкаської області.

Умови договору оренди, який укладається на земельних торгах:

Право оренди надається на 7років.

Стартова ціна земельної ділянки:  61 222.97грн.(без ПДВ)

Мінімальний крок:  612.23 (грн.)

Гарантійний внесок: 18 366.89 (грн.)

Реєстраційний внесок: 650,00 (грн.)

Нормативна грошова оцінка: 510 191.43 (грн)

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота: 26 000,00 (грн.)

Період пропозицій:   з 26.01.2022 -  18:00:00 по  24.02.2022 -  20:00:00

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні – до 24.02.2022 року до 20-00 год (включно).

Перелік та вимоги до оформлення документів:

Перелік документів для реєстрації учасника торгів фізичної особи:

1. Заява про участь в торгах у формі електронного аукціону.

2. Копія паспорта, копія ідентифікаційного номера  фізичної особи.

3. Довідка про реквізити банку для поповнення карткового рахунку клієнта фізичної особи.

4.Представник фізичної особи також розміщує документи, що підтверджують його право діяти від імені учасника торгів.

4.1. Копія паспорта, копія ідентифікаційного номера особи, яка діє за довіреністю.

Перелік документів для реєстрації учасника торгів юридичної особи:

1.Заява про участь в торгах у формі електронного аукціону.

2.Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

3.Копія наказу про призначення керівника.

4.Копія паспорта, копія ідентифікаційного номера  керівника.

5.Представник юридичної особи також розміщує документи, що підтверджують його право діяти від імені учасника торгів.

5.1. Копія паспорта, копія ідентифікаційного номера особи, яка діє за довіреністю.

6. Довідка про реквізити юридичної особи.

Копії документів засвідчуються електронним підписом особи, яка бажає взяти участь у торгах.

Порядок сплати внесків:

Реєстраційний та гарантійний внески для участі в земельних торгах вважаються сплаченими з моменту їх зарахування на банківський рахунок оператора електронного майданчика не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого строку прийняття заяв про участь у земельних торгах.

Визначення розміру та порядок сплати винагороди, що сплачується переможцем земельних торгів оператору електронного майданчика:

Оператор, через якого переможець земельних торгів набув право на участь в земельних торгах, протягом  п’яти робочих днів з дня оприлюднення підписаного протоколу про результати земельних торгів, вираховує із суми гарантійного внеску, внесеного переможцем земельних торгів, винагороду оператора електронного майданчика, що становить 5 відсотків річної орендної плати, але не може перевищувати суму гарантійного внеску.

Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки:

Обмеження у використанні земельної ділянки: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою КМУ від 17.10.2012 № 1051, не зареєстровані.

Контактна інформація особи, в якої можна ознайомитися з документами та матеріалами щодо лота: Начальник відділу земельних відносин, аграрних питань та екології  Вовкотруб Олександр Павлович.

E-mail: zem_apr_sr_kater@ukr.net . Контактний телефон: +380966037395 Час ознайомлення з лотом: Понеділок  - четвер  з 8.00 до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. (Субота, неділя - вихідні дні).