УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 24.02.2022 14:41

Катеринопільська селищна рада на проханням начальника Звенигородської РВП ГУНП в Черкаській області Олега Міщенка звертається на до всіх жителів Катеринопільської територіальної громади зберігати спокій та звертати увагу на підозрілих незнайомих осіб, які перебувають на території будь-якого населеного пункту Катеринопільської територіальної громади.

Також, просимо звертати увагу на транспортні засоби, їх номерні знаки, модель, колір, на яких вони пересуваються та обов'язково відразу повідомляти про них до поліції на лінію 102 або начальнику СПД №1 Звенигородської РВП Анатолію Лимаренко за телефоном 0673247112 та заступнику начальника -Костянтину Бабію за телефоном 0972235949 для проведення подальшої перевірки.

Будьте обережними і застережливими!