До уваги жителів Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 24.02.2022 20:29

За повідомленням селищного голови Володимира Коваленка Катеринопільська селищна рада працює в штатному режимі, навчальні заклади (школи) перейшли на дистанційне навчання. З дошкільних закладів територіальної громади працює тільки чергова група в ЦРД «Сонечко» смт Катеринопіль. Але є прохання до батьків дітей, при можливості утриматись від відвідування їхніми дітьми дошкільного закладу на період воєнного стану в нашій країні.

Катеринопільська селищна рада закликає всіх жителів громади до єдності та не панікувати. При селищній раді працює Рада оборони Катеринопільської територіальної громади, яка вживає необхідні заходи щодо захисту та підготовки оборони своїх мешканців.