Катеринопільська територіальна громада прийняла 310 евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб

Дата: 16.03.2022 09:23

Фото без описуКатеринопільська територіальна громада продовжує приймати евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули власні домівки, рятуючись від ворожих обстрілів та потребують прихистку.

Так, станом на 15.03.2022 року з початку введення воєнного стану у селище Катеринопіль та сільські населені пункти територіальної громади, прибули і стали на облік 310 осіб, з них: 66 чоловіків, 135 жінок, 109 дітей; у тому числі 5 осіб з інвалідністю.

Розселення внутрішньо переміщених осіб відбувається у всіх населених пунктах громади.