До уваги жителів Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 17.03.2022 09:07

Фото без описуЗ настанням весни мешканці смт Катеринопіль розпочали активне прибирання територій своїх дворів, садів та присадибних ділянок. В багатьох з них постає питання щодо вивезення зібраного сміття, зрізаних гілок дерев та кущів.

Відповідаючи на їх запитання, інформуємо, що вивезенням твердих побутових відходів із домоволодінь смт Катеринопіль займається комунальне підприємство « Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» Катеринопільської селищної ради згідно укладених договорів з жителями селища відповідно до норм та графіку їх вивезення.

У випадках потреби вивезення твердих відходів в збільшених розмірах та обсягах, в тому числі і зрізаного гілля дерев та кущів, необхідно особисто звертатися до КП «Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство» (директор Підгірний П.Г.) в робочий час або телефонувати за номером із стаціонарного телефону 3 01 92, з мобільного телефону 0 (4742) 3 01 92