Катеринопільська територіальна громада прийняла 347 евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб

Дата: 17.03.2022 09:11

Катеринопільська територіальна громада продовжує приймати та надавати прихисток евакуйованому населенню, внутрішньо переміщеним особам.

Так, станом на 16.03.2022 року з початку введення воєнного стану у селище Катеринопіль та сільські населені пункти територіальної громади, прибули і стали на облік 347 осіб, з них: 68 чоловіків, 154 жінки, 125 дітей, з яких 2 дитини сироти. Серед евакуйованих 6 осіб з інвалідністю, у тому числі 1 дитина.

Найбільше внутрішньо переміщених осіб прибуло на територію Катеринопільської громади з м.Києва та Київської області.

На зображенні може бути: 6 людей та на відкритому повітрі