Катеринопільська територіальна громада прийняла більше 400 евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб

Дата: 18.03.2022 12:33

Фото без описуКатеринопільська територіальна громада щодня приймає та надає прихисток тимчасово евакуйованому населенню, внутрішньо переміщеним особам.

Так, станом на 18.03.2022 року з початку введення воєнного стану у селище Катеринопіль та сільські населені пункти територіальної громади, прибули і стали на облік 432 особи, з них: 87 чоловіків, 194 жінки, 144 дитини, з яких 2 дитини сироти. Серед евакуйованих 7 осіб з інвалідністю, у тому числі 1 дитина.

Катеринопільська громада вже надала прихисток внутрішньо переміщеним особам з Київської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Чернігівської та Сумської областей.