Облік тимчасово розміщеного евакуйованого населення

Дата: 22.03.2022 10:06

Фото без опису    З початку введення правового режиму воєнного стану в Катеринопільській територіальній громаді зареєстровано 498 переселенців, які змушені були покинути своє житло через війну.
  Нагадуємо, що облік тимчасово розміщеного евакуйованого населення (внутрішньо переміщених осіб), які прибули до селища Катеринопіль, проводиться у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Катеринопільської селищної ради.( смт Катеринопіль, вул Семена Гризла,12 на першому поверсі каб.102, відділ "Центр надання адміністративних послуг", контактний телефон: (04742) 2-26-01, додатковий 2-24-39).
    У разі ж прибуття таких осіб до сільських населених пунктів нашої громади, необхідно звернутись безпосередньо до старости старостинського округу. Облік проводиться у приміщеннях старостинських округів.