Щоденно до Катеринопільської територіальної громади прибувають вимушені переселенці

Дата: 06.04.2022 16:12

Фото без описуЗ початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України до смт Катеринопіль та населених пунктів Катеринопільської територіальної громади на тимчасове проживання прибуло 906 внутрішньо переміщених осіб, з них 147 чоловіків, 430 жінок, 311 дітей та 18 осіб із інвалідністю. Майже всі вони розміщені в приватних будинках мешканців селища та сіл територіальної громади.

Наразі для внутрішньо переміщених осіб відділом «Центр надання адміністративних послуг» Катеринопільської селищної ради організовано видачу довідок про взяття їх на облік, проводиться роз’яснювальна робота та надається практична допомога щодо оформлення їм виплат.

Для внутрішньо переміщених осіб розроблено пам’ятку, в якій розміщено корисну інформацію щодо місць прийому громадян, надання всебічної допомоги та необхідних контактів, посилання на яку розміщуємо під публікацією